Для декоративного оформлення виходів приточних і витяжних вентиляційних систем
побутових, громадських і промислових будівель.
Для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється з якісного високоміцного пластику.
Кріпляться за допомогою шурупів або клею.
Комплектується захисною сіткою від комах.

| Модель | L | B | D1 | D |
| МВ 100 блс беж. | 29 | 118 | 100 | 128 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 128 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | припливно-витяжної |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 100 мм, Коричнева, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴



