Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення витяжних вентиляційних виходів
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Оснащений круглим сполучним фланцем для монтажу
з воздуховодом діаметром 100.
Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 102 ВК | 154 | 110 | 15 | 45 | 87 | 100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Ковпак фасадний | Діаметр 100 мм, Білий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴




