Осьовий вентилятор низького тиску у сталевому корпусі з продуктивністю 1070 м куб. за годину.
Застосовується для постійної або періодичної припливно-витяжної вентиляції на птахофабриках,
тваринницьких фермах, складських приміщеннях, майстернях, житлових і нежитлових приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, крильчатка з алюмінію.
Асинхронний однофазний двигун. Вбудована тепловий захист з автоматичним перезапуском.
Мотор оснащений підшипниками ковзання.
В комплект вентилятора входять монтажні кронштейни.
Застосовується для постійної або періодичної припливно-витяжної вентиляції на птахофабриках,
тваринницьких фермах, складських приміщеннях, майстернях, житлових і нежитлових приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, крильчатка з алюмінію.
Асинхронний однофазний двигун. Вбудована тепловий захист з автоматичним перезапуском.
Мотор оснащений підшипниками ковзання.
В комплект вентилятора входять монтажні кронштейни.
| Модель | D | B | L | L1 | L3 |
| Домовент ВКОМ 250 | 262 | 283 | 270 | 55 | 30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.7 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.068 кВт |
| Продуктивність | 1070 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 34 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴



