Осьовий вентилятор низького тиску у сталевому корпусі з продуктивністю 1700 м куб. за годину.
Застосовується для постійної або періодичної припливно-витяжної вентиляції на птахофабриках, тваринницьких фермах, складських приміщеннях, майстернях, житлових і нежитлових приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, крильчатка з алюмінію.
Асинхронний однофазний двигун. Вбудована тепловий захист з автоматичним перезапуском.
Мотор оснащений підшипниками ковзання.
В комплект вентилятора входять монтажні кронштейни.
Застосовується для постійної або періодичної припливно-витяжної вентиляції на птахофабриках, тваринницьких фермах, складських приміщеннях, майстернях, житлових і нежитлових приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, крильчатка з алюмінію.
Асинхронний однофазний двигун. Вбудована тепловий захист з автоматичним перезапуском.
Мотор оснащений підшипниками ковзання.
В комплект вентилятора входять монтажні кронштейни.
| Модель | D | B | L | L1 | L3 |
| Домовент ВКОМ 315 | 317 | 337 | 278 | 55 | 40 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.9 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.11 кВт |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 34 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 278 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 396 ₴



