Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для під'єднання каналів до вентиляційних отворів.
Для декорування монтажних отворів.
Виготовлена з пластику білого кольору.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Приєднуваний діаметр 100 мм.

| Код | D | h | a | b |
| 15 | 103 | 3 | 150 | 134 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴



