Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для під'єднання каналів до вентиляційних отворів.
Для декорування монтажних отворів.
Виготовлена з пластика білого кольору.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Приєднуваний діаметр 150 мм

| Код | D | h | a | b |
| 35 | 151 | 3 | 204 | 188 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 204 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Ширина | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴



