Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 1540 м3/год.
Застосування. Приточно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений з поцинкованої сталі.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигун має клас захисту IP44 і обладнаний вбудованим тепловим захистом з автоматичним перезапуском. Застосування в двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 313 мм |
| ØD1 | 402 мм |
| B | 410 мм |
| B1 | 450 мм |
| L | 308 мм |
| L1 | 33 мм |
| L2 | 55 мм |
| L3 | 40 мм |
Аеродинамічні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.57 кг |
| Споживана потужність | 0.185 кВт |
| Продуктивність | 1540 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Частота обертання | 2730 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
- Ціна: 11 469 ₴





