З'єднувач для круглих і плоских каналів 60х120 мм - d100 мм (711)
179 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 711
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских і круглих повітроводів.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Пряме приєднання круглого повітроводу діаметром 100 мм і плоского 60/120 мм.

| Код | а | а1 | b | b1 | D1 | D2 | L |
| 711 | 124 | 122 | 64 | 60 | 103 | 100 | 137 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137 мм |
| Діаметр, мм | 100 |
| Розмір прямокутника, мм | 60х120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | коло/прямокутник |
| Плоский канал | 60 х 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴



