



Плоский канал VENTS 60/204 - 8015/1.5 метра
771 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Канал плоский 60/204 для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
- Виготовлений із ПВХ білого кольору.
- Перетин 60/204 мм.
- Довжина каналу 1500 мм
- З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 8015 | 60 | 204 | 57 | 200 | 1500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴



