Трійник для плоских каналів VENTS 55/110
179 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 535
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник для формування вузлів відвідувань приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 55/110.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 55/110.
| Код | a | b | c |
| 535 | 144 | 174 | 55/110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
| Трійник плоских каналів | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴



