З'єднувальне коліно 55/110 - d100 мм для круглих і плоских каналів (521)
161 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 521
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для з'єднання плоских і круглих каналів під кутом 90°.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 55 мм х 110 мм — діаметр 100 мм.

| Код | a | D | D1 | b | h | L |
| 521 | 55/110 | 100 | 103 | 58/113 | 87 | 138 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр, мм | 100 |
| Розмір прямокутника, мм | 55 х 110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, 55 х 110 мм, Вертикальне |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴



