Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Підходить для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється із пластику білого кольору.
Лицьова частина легко знімається для чищення.
Приєднувальний розмір 55х110 мм

| Код | a | b | c | d | e | f |
| 571 | 88 | 137 | 114 | 59 | 73 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Прямокутна, Пластик |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴



