Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Підходить для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється із пластику білого кольору.
Лицьова частина легко знімається для чищення.
Приєднувальний розмір 60х204 мм

| Код | a | b | c | d | e | f |
| 871 | 93 | 232 | 208 | 64 | 76 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Прямокутна, Пластик |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



