



Решітка вентиляційна з фланцем 240х180 d120 мм
169 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1516
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель. Виготовляється з якісного пластику білого кольору.
Обладнана фланцем для гнучкого повітроводу. Додаткова вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки в приміщеннях, обладнаних газовою плитою. Кріпиться за допомогою шурупів або металевих кріплень, які
входять до комплекту.

| Код | H | W | D |
| 1516 | 240 | 180 | 120 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴



