Безшумний канальний вентилятор Вентс ТТ Сайлент-М 400-4Е
62 280 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026Канальний вентилятор змішаного типу в шумо- та теплоізольованому корпусі з продуктивністю 3545 м3/год.
Застосування. ВЕНТС ТТ Сайлент-М 400-4Е у спеціальному шумоізольованому корпусі, який забезпечує безшумну роботу вентилятора за високих аеродинамічних характеристик і сумісний із повітропроводами 400 мм. Серія каналних вентиляторів ВЕНТС ТТ Сайлент-М поєднують у собі можливості та технічні параметри осьових і відцентрових вентиляторів, забезпечуючи потужний повітряний потік і високий тиск. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції різних комерційних і промислових приміщень із підвищеними вимогами до рівня шуму:
- бібліотеки
- конференц-зали
- навчальні заклади
- дитячі садки та ін.
Конструкція. Зовнішній корпус виготовляється зі сталі з полімерним покриттям. Внутрішня перфорація корпусу пропускає звукові хвилі, спрямовуючи їх під певним кутом на шар шумопоглинального матеріалу. Шумо- та теплоізоляція корпусу виготовлені із шару мінеральної вати завтовшки 50 мм. Спеціальна перфорація корпусу та шумопоглинальний матеріал забезпечують загасання звуку в широкому діапазоні частот. Внутрішній корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного та міцного пластику.
Електродвигун. Застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні мотори з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують термін експлуатації приблизно 40 000 годин безперервної роботи. Клас захисту двигуна — IPX4.
Регулювання швидкості. Керування двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою зовнішнього перемикача для багатошвидкісних вентиляторів (купуються окремо).
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 397 мм |
| B | 540 мм |
| B1 | 80 мм |
| H | 1320 мм |
| L | 510 мм |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Споживана потужність | 0.58 кВт |
| Продуктивність | 3545 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота обертання | 1480 об/хв |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Змішаного типу |
- Ціна: 62 280 ₴



