Хомут призначений для швидкого та надійного монтажу та з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. Хомути полегшують встановлення та зняття вентиляторів для обслуговування й чищення. Виготовлені з поцинкованої сталі, стягуються гвинтом. Для повітроводу діаметр 120 мм, 125 мм, 130 мм, 135 мм.
| Тип | D | H |
| 130 | 120-140 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 120 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 140 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴



