З'єднувач для повітроводів d108 мм з оцинкованої сталі
75 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднувач для з'єднання повітроводів з оцинкованої сталі, гнучких повітроводів з алюмінію і нержавіючої сталі.
Монтується всередину повітропроводу d110 мм.
Монтується всередину повітропроводу d110 мм.
| Модель | L | d |
| З'єднувач 108 мм | 70 | 108 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 108 мм |
| Тип повітровода за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Прямошовний |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр, мм | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



