Ревізійні дверцята 250х300 виготовлені зі сталі зі стійким порошковим покриттям. Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття й забезпечує надійний захист від корозії. Призначені для встановлення в стіні або стелі. Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій. Обладнані замком із ключем. Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
| Модель | H | B | H1 | B2 | H2 | B1 | L |
| ДМЗ 250х300 | 336.5 | 286.5 | 296.5 | 248.1 | 298.1 | 246.5 | 25 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 296.5 мм |
| Висота люка | 336.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 246.5 мм |
| Ширина люка | 286.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування люка | В стіну або стелю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





