Осьовий вентилятор низького тиску в сталевому корпусі для настінного монтажу. Максимальна продуктивність за 50 Гц — 1050 м3/год, за 60 Гц — 1150 м3/год.
Застосування: Витяжні та припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення, де потрібна висока продуктивність за порівняно низького опору системи. Використовуються в холодильній техніці для охолодження компресорно-конденсаторних блоків. Крім того, вентилятори серії ОВ застосовуються для прямого викиду відпрацьованого повітря або вентиляції підпору в системах протипожежної вентиляції. Передбачена можливість встановлення вентиляторів серії ОВ на зовнішні стіни.
Конструкція: Корпус і крильчатка виготовлені зі сталі з полімерним покриттям. Клемна коробка вентиляторів серій ОВ обладнана кабелем для дистанційного під'єднання.
Мотор: Двополюсний асинхронний однофазний мотор із зовнішнім ротором. Вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації до 40 000 годин. Клас захисту мотора IP 24.
Монтаж: Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою квадратної приєднувальної пластини. Електричне під'єднання здійснюється через виносну клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 260 мм |
| ∅d | 7 мм |
| B | 370 мм |
| B1 | 320 мм |
| L | 155 мм |
Аеродинамічні характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.2 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 1050 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота обертання | 2400 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.08 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий |
| Чорний | 250 мм |
- Ціна: 5 058 ₴



