Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції з продуктивністю – 95 м3/год. Для монтажу з повітроводами Ø100. Вентилятор обладнаний клапаном для запобігання зворотної тяги при вимкненому вентиляторі.
Застосування: Призначені для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах та інших невеликих приміщеннях. Вентилятори встановлюються на стіні або стелі, мають компактну конструкцію, привабливим зовнішнім виглядом і низьким рівнем шуму.
Конструкція:
- Виготовлений з високоякісного пластику
- Світловий індикатор роботи.
Двигун:
- Однофазний електродвигун (230В-50Гц)
- Клас ізоляції
- Вбудована термозахист
- Клас герметичності II
- Клас захисту IP 44
- Робоча температура повітря від 0°С до +40°С.
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти. При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких алюмінієвих повітроводів, пластикових каналів. Приєднання гнучкого воздуховода до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Розміри, мм:

Робочі характеристики:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.44 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 513 ₴






