

Витяжний вентилятор VENTS 150 МА турбо (з жалюзі)
2 839 ₴
- В наявності
- Код: 150 МА Турбо
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий витяжний вентилятор з автоматичними жалюзі, з продуктивністю до 345 м куб. за годину. Для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень. Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 150. Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика АБС. Вентилятор обладнаний автоматичними жалюзі, для запобігання зворотної тяги.
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
Ступінь захисту IP 24

| ∅D | B | B1 | B2 | H | L | L1 | |
| 150 мм | 212 мм | 196 мм | 150 мм | 195 мм | 114 мм | 33 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.02 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Витрата повітря | 345 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з автоматичними жалюзі | Діаметр 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 839 ₴



