Вентилятор витяжний Silent-100 CZ Ivory Design-4C
5 559 ₴
- В наявності
- Код: 100 CZ Ivory Design-4C
S&P Silent 100 CZ Design 4C Ivory — малошумний осьовий вентилятор для монтажу з повітроводами Ø 100 і продуктивністю — 85 м3/год. Серія побутових вентиляторів SILENT DESIGN розроблені спеціально для приміщень із підвищеними вимогами до дизайну.
Модель "CZ" обладнується:
- Світловий індикатор.
- Зворотний клапан. Запобігає зворотному потоку повітря за вимкненого вентилятора.
- Кулькові підшипники. Знижує шум, збільшує термін експлуатації до 30000 годин і дає змогу встановлювати вентилятор у будь-якому положенні.
- Змінні кольорові смужки. У комплекті з моделями "4С" постачаються 5 кольорових смужок: прозора, блакитна, червона, зелена та жовта.

Застосування: Використовується для розв'язання проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах та інших невеликих приміщеннях.
Конструкція: Вентилятори серії Silent виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами й однофазними електродвигунами (230 В-50 Гц), клас ізоляції B, з вбудованим термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори мають II клас герметичності та не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 °C до +40 °C.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Кулькові підшипники | Так |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Глибина | 84.6 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
- Ціна: 5 559 ₴









