Осьовий канальний вентилятор VENTS Квайтлайн 125, малошумний
2 294 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канальний осьовий вентилятор ВЕНТС серії Квайтлайн 125 - енергоефективне рішення для організації витяжної або припливної вентиляції у житлових і комерційних приміщеннях.
Підходить для монтажу в круглі повітропроводи діаметром 125 мм.
Ідеальний для ванних кімнат, кухонь, вбиральні, офісів, підсобних і технічних приміщень.
Сфера застосування:
- Ванні кімнати, вбиральні
- Кухні, комори, гардеробні
- Побутові приміщення, квартири, офіси
- Комерційні приміщення з середнім навантаженням
- Система вентиляції приватних будинків
Основні характеристики:
- Діаметр каналу: 125 мм
- Продуктивність: 197 м3/год
- Рівень шуму: 32 дБА
- Споживана потужність: 13 Вт
- Напруга живлення: 220-240 В, 50 Гц
- Матеріал корпусу: пластик стійкий до УФ
- Монтаж: у повітропровід (горизонтально або вертикально)
- Ступінь захисту: ІРХ4
- Температурний режим: від +5 до +40°С
- Двигун: на підшипниках, захист від перегріву

Керування
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС 1-400 (для моделей, не обладнаних таймером). Регулювання швидкості для моделей вентиляторів Квайтлайн 100 Дуо, Квайтлайн 125 Дуо, Квайтлайн 150 Дуо, Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-10.
Автоматичне:
- За допомогою блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
- Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу. Під час монтажу з гнучкими повітроводами кріпитися за допомогою хомутів.
- Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Витрата повітря | 197 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2250 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 60 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 161.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 294 ₴








