



Витяжний вентилятор VENTS iFan Move з датчиком вологості, датчиком руху
8 598 ₴
- В наявності
- Код: iFan Move 100
Осьовий вентилятор для витяжної вентиляції, з продуктивністю 33-72-106 м куб.год, у стильному дизайні для створення нового рівня комфорту в санвузлах, душових кухнях інших побутових приміщеннях.
Інтелектуальні інтегровані функції керування дають змогу встановити персональні параметри для створення максимально комфортного мікроклімату.
Конструкція
Унікальна конструкція двигуна й аеродинамічна форма крильчатки забезпечують мінімальний рівень шуму — лише 21 дБА, зберігаючи водночас високу продуктивність вентилятора.
Завдяки змінним патрубкам вентилятор можна монтувати з повітропроводами діаметром 100 або 125 мм.
Двигун із крильчаткою легко виймається з корпусу без спеціальних інструментів для зручного обслуговування.
Корпус вентилятора надтонкий — товщина без патрубка становить 29 мм.
Вентилятор обладнаний вбудованим повзунковим перемикачем напруги мережі BKL/BK для швидкого вимкнення під час обслуговування.
Двигун
Надійний на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 3,8 Вт.
Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну роботи двигуна.
Живлення вентилятора відбувається через вбудований імпульсний блок із широким діапазоном живильної напруги 100-240 Вт за 50-60 Гц, тому вентилятор може застосовуватися в різних країнах і стабільно працює в енергомережах із "розмитим" стандартом якості електроенергії.
Двигун встановлений на гумовій віброгасній вставці для поглинання вібрацій і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
Модифікації
iFan Базова модель з інтелектуальним контролем вологості.
iFan Move Модель з інтелектуальним контролем вологості та додатковим керуванням за датчиком руху.
| Модель | D | B | H | L | L1 |
| iFan Move | 100/125 | 152 | 206 | 57 | 29 |
Режими роботи
Для керування роботою вентилятора використовується панель керування
HUMIDITY MODE - Настроювання контролю вологості
Датчик вологості дає змогу програмувати роботу в трьох режимах
- Sleep - вентилятор є в режимі очікування до появи сигналу від датчика вологості або зовнішнього вимикача
- Silent - оптимальний режим видалення вологи, вентилятор працює в безшумному режимі з продуктивністю 83 м куб.год
- Max - режим максимальної продуктивності для видалення надлишків вологи, продуктивність вентилятора 133 м куб.год
TIMER - Керування часом затримки увімкнення/вимкнення вентилятора
- Таймер видалення вологості — встановлюється час роботи вентилятора після досягнення необхідного рівня вологості — 30, 45 або 60 хвилин
- Таймер затримки вимкнення — під час увімкнення вентилятора від зовнішнього вимикача вентилятор працює виставлений час (5, 15 або 30 хвилин), після чого повертається в попередній режим
- Таймер затримки увімкнення — якщо ви часто та короткочасно відвідуєте приміщення, де встановлений вентилятор (наприклад ванну кімнату), то для запобігання зайвого ввімкнення вентилятора, на увімкнення не відразу, а з затримкою — 2 або 5 хвилин.
SPEED / Настроювання швидкості роботи вентилятора
Використовується плавне регулювання продуктивності вентилятора в діапазоні 10 швидкостей
- Режим Silent - від 33 до 72 м куб.год
- Режим Max - від 72 до 106 м куб.год
MOVE/Датчик руху
Автоматичне ввімкнення вентилятора в режимі Silent під час надходження сигналу з датчика руху. Зона дії датчика 1-4 м, кут огляду 100*.
24 HOURS/ Постійне провітрювання
Вентилятор працює за мінімальної продуктивності — 33 м куб.год. У разі зміни рівня вологості вентилятор переходить у режим Мах (за замовчуванням) або Silent. Під час отримання сигналу від зовнішнього вимикача переходить у режим Silent.
Автоматичне інтервальне провітрювання
Вентилятор вмикається кожні 15 годин. Працює 2 години для провітрювання приміщення з продуктивністю 72 м куб.год, після чого вимикається.
Гарантія
Гарантійний термін експлуатації виробу — 60 місяців (5 років) з дня продажу виробу за умови виконання споживачем правил транспортування, зберігання, монтажу й експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 3.8 Вт |
| Витрата повітря | 106 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Дистанційне включення/вимикання | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Датчик руху | Автоматичне включення вентилятора в режимі Silent при надходженні сигналу з датчика руху. Зона дії датчика 1-4 метри, кут огляду 100* |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм, 125 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 125 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з датчиком вологості | Діаметр 100 мм, Діаметр 125 мм |
- Ціна: 8 598 ₴



