Коліно горизонтальне VENTS 90/220 для плоских каналів
414 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9291
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальне коліно для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90° (горизонтально).
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Приєднувальний переріз 90/220 мм.

| Код | a | b | c |
| 9291 | 90/220 | 260 | 37 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, Горизонтальне, 90 х 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴



