Зʼєднувальне коліно VENTS 90/220 - d125 мм для плоских і круглих каналів
314 ₴
- В наявності
- Код: 922
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для з'єднання плоских і круглих каналів під кутом 90*.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 90/220 — d125 мм
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 90/220 — d125 мм
| Код | a | D | D1 | b | h | L |
| 922 | 90|220 | 122 | 125 | 94/224 | 120 | 230 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр приєднується воздухоотвода | 125 мм |
| Розмір приєднується каналу, мм | 90/220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | коло/прямокутник |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, 90 х 220 мм |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴



