Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (вертикально)
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 90/220
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (вертикально)
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 90/220
| Код | a | b | c |
| 9292 | 90/220 | 130 | 37 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, Вертикальне, 90 х 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴



