Трійник для плоских пластикових каналів VENTS 90х220 мм (939)
490 ₴
- В наявності
- Код: 939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник для плоских каналів 90х220 мм.
Використовується для формування вузлів відгалужень припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Дозволяє з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90°.
Приєднувальний розмір 90х220 мм.
Використовується для формування вузлів відгалужень припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Дозволяє з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90°.
Приєднувальний розмір 90х220 мм.
| Код | a | b | c |
| 938 | 261 | 296 | 90х220 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
| Трійник плоских каналів | 90 х 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



