Канал плоский пластиковий VENTS 90 х 220 мм, довжина 1 м, (9010)
700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канал плоский 90/220 мм для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Розмір 90/220 мм, довжина каналу 1000 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 9010 | 90 | 220 | 86 | 216 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



