Канал плоский 90/220 мм для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Перетин 90/220 довжина каналу 2000 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 9020 | 90 | 220 | 86 | 216 | 2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 90 х 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴



