
Відцентровий вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 2Е 400х200
14 190 ₴
- Під замовлення
- Код: ВКП 2Е 400х200
Відправка з 08 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відцентровий канальний вентилятор. Максимальна продуктивність - 930 м3/год Призначений для з'єднання з прямокутними повітроводами номінальним перерізом 400х200 мм
- Застосування
Припливні і витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення при обмеженому просторі для монтажу. - Конструкція
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. - Двигун
Використовується 2-х полюсний асинхронний двигун із зовнішнім ротором, який має робоче колесо з назад загнутими лопатками, виготовлений з оцинкованої сталі. Застосування у двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації. Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна при складанні проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44. - Монтаж
Вентилятор монтується в розрив прямокутних повітроводів і не вимагає спеціального кріплення, якщо підключення здійснюється безпосередньо до них. У разі приєднання через гнучкі вставки, необхідно кріплення до будівельної конструкції за допомогою опор, підвісок або кронштейнів. Вентилятор може встановлюватися в будь-якому положенні, враховуючи напрямку потоку повітря (позначено стрілкою на корпусі вентилятора). Також необхідно передбачити доступ для обслуговування вентилятора. Подача живлення на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Для ревізії і технічного обслуговування передбачена технологічна кришка на корпусі вентилятора - Розміри


- Аеродинамічні характеристики

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.25 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.138 кВт |
| Продуктивність | 930 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 190 ₴



