Компактний відцентровий вентилятор у сталевому корпусі продуктивністю до 176 м3/год з функцією підтримки постійного витрати повітря при змінному тиску в системі.
- Застосування Припливні і витяжні системи вентиляції невеликих приміщень різного призначення при обмеженому просторі для монтажу. Призначені для з'єднання з круглими повітроводами 100 мм. Різні варіанти виконання корпусів з кількістю всмоктувальних патрубків від 1 до 6 дозволяють використовувати один вентилятор для витяжки забрудненого повітря з декількох приміщень одночасно, що значно спрощує монтаж вентиляційної системи.
- Конструкція Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Мінімальна висота корпусу дозволяє монтувати вентилятор в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Кришка, що відкидається, і вільний доступ до двигуна полегшує установку і дають можливість обслуговувати вентилятор і повітроводи без демонтажу.
- Електродвигун Однофазний трьохшвидкісний двигун із зовнішнім ротором і відцентровим робочим колесом з оцинкованої сталі. Робоче колесо має вперед загнуті лопатки і забезпечує високий тиск в каналі. Спеціальна «СMART» турбіна (двигун і робоче колесо) дозволяє підтримувати постійний витрата повітря в приміщенні, регулюючи швидкість обертання колеса в залежності від опору у вентиляційному каналі. Двигун має вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Застосування у двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна при складанні проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44.
- Монтаж Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильного кронштейна, що входить у комплект поставки. Подача живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схемою, зазначеної на клемної коробки.
- Розміри


- Технічні характеристики


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.37 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.045 кВт |
| Продуктивність | 176 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 535 ₴





