Компактний відцентровий вентилятор у сталевому корпусі продуктивністю до 340 м3/год із функцією підтримки постійної витрати повітря за змінного тиску в системі.
- Застосування Приточні та витяжні системи вентиляції невеликих приміщень різного призначення за обмеженого простору для монтажу. Призначені для з'єднання з круглими повітропроводами 125 мм. Різні варіанти виготовлення корпусів із кількістю всмоктувальних патрубків від 1 до 6 дають змогу використовувати один вентилятор для витяжки забрудненого повітря з декількох приміщень одночасно, що неабияк спрощує монтаж вентиляційної системи.
- Конструкція Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Мінімальна висота корпусу дає змогу монтувати вентилятор у приміщеннях з обмеженим вільним простором. Відкидна кришка та вільний доступ до двигуна полегшує встановлення та дають змогу обслуговувати вентилятор і повітропроводи без демонтажу.
- Електродвигун Однофазний тришвидкісний двигун із зовнішнім ротором і відцентровим робочим колесом з оцинкованої сталі. Робоче колесо має вперед загнуті лопатки та забезпечує високий тиск у каналі. Спеціальна «СMART» турбіна (двигун і робоче колесо) дає змогу підтримувати постійну витрату повітря в приміщенні, регулюючи швидкість обертання колеса залежно від опору у вентиляційному каналі. Двигун має вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Застосування в двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44.
- Монтаж Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни відбувається за допомогою кріпильного кронштейна, який входить до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
- Розміри
ВКП 125 Параметри D 124 мм B 252 мм H 133 мм L 420 мм L2 321 мм - Технічні характеристики
Величина Параметри Напруга, В/50 Гц 220 Частота, Гц 50 Споживана потужність, Вт 58 Ток, А 0,26 Максимальна витрата повітря, м куб.год 340 Частота обертання, хв. 2500 Рівень звукового тиску на розсте. 3 м, дБА 48 Макс. темп. повітря, що переміщається, С* -25 +50 Клас енергоефективності В Захист IP 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.55 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.058 кВт |
| Продуктивність | 340 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 133 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 879 ₴






