Рекуператор Домовент Соло 35 з пультом ДК
4 782 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Соло РА1-35А-9Р
Одним із ефективних рішень є встановлення в приміщеннях децентралізованих реверсивних провітрювачів з керамічним теплообмінником.
Це невеликі але ефективні вентиляційні пристрої, які забезпечують приплив свіжого повітря та витяжку відпрацьованого.
Вони достатньо універсальні, економічні, прості в монтажі та обслуговуванні.
Такі пристрої можуть бути використані як додаткове вентиляційне обладнання (при недостатній вентиляції).
Стіновий сучасний провітрювач Домовент Соло з пультом дистанційного керування та рекуперацією тепла для приміщення до 25 квадратних метрів.
- Особливості роботи:
Забезпечує приміщення чистим повітрям.
Відводить відпрацьоване повітря з приміщення.
Перешкоджає появі надмірної вологості та появі цвілі.
Зменшує витрати на опалення взимку та кондиціювання влітку.
Працює з мінімальним енергоспоживанням.
- КОНСТРУКЦИЯ
Вентилятор
Для нагнітання та витяжки повітря застосовується реверсивний осьовий вентилятор з ЄС-мотором.
Завдяки застосуванню ЄС-технологій вентилятор вирізняється низьким енергоспоживанням.
Двигун вентилятора обладнаний вбудованим тепловим захистом від перегрівання та кульковими підшипниками для тривалого терміну експлуатації.
- Повітряні фільтри
Очищення припливного та витяжного повітря здійснюється за допомогою двох вбудованих фільтрів із загальним ступенем очищення G 3.
Фільтри забезпечують очищення свіжого повітря від пилу та комах і слугують захистом елементів провітрювача від засмічення.
Для очищення фільтри досить пропилососити або промити водою.
- Регенератор енергії
Для утилізації теплової енергії, що міститься в витяжному повітрі, для нагрівання припливного повітря застосовується високотехнологічний регенератор енергії.
Провітрювач Соло РА1-35-9 Р В.2 з пультом ДК обладнаний керамічним регенератором енергії з ефективністю регенерації до 85%.

- Принцип роботи
Регенерація енергії відбувається завдяки реверсивній роботі провітрювача, яка складається з двох циклів:
I Цикл. Забрудне тепле повітря витягується з приміщення й, проходячи через керамічний акумулятор енергії, поступово нагріває його та зволожує. Через 70 секунд, коли керамічний акумулятор нагрівався, провітрювач автоматично перемикається в режим припливу повітря.
II Цикл. Свіже, але холодне повітря з вулиці, проходячи через керамічний акумулятор енергії, зволожується й підігрівається до кімнатної температури завдяки накопиченому в акумуляторі тепла. За 70 секунд, коли акумулятор остигає, вентилятор знову перемикається в режим витяжки повітря й цикл повторюється.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 46 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 85 % |
| Споживана потужність | 0.014 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 40 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | -15 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 153 мм |
| Розмір патрубка | 107 мм |
| Телескопічний канал | |
| Максимальна довжина каналу | 380 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 305 мм |
| Діаметр каналу | 106 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Реверс | Да |
- Ціна: 4 782 ₴












