Круглі прямошовні повітроводи з оцинкованої сталі використовуються в системах вентиляції різних об'єктів: у виробничих приміщеннях, в офісних і адміністративних будівлях, торгових центрах, у приватних будинках.
Товщина металу 0,5 мм.
Діаметр повітроводу 110 мм.
Довжина 0,5 м.
Товщина металу 0,5 мм.
Діаметр повітроводу 110 мм.
Довжина 0,5 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 110 мм |
| Тип повітровода за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Прямошовний |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 0.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | 110 мм, Оцинкована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



