Витяжний вентилятор Домовент 125 Тиша В Л (шнурковий вимикач)
1 260 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домовент Тіша 125 В - Осові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю 185 м3/год.
Застосування.
- Для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та ін. побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлені з АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний шнурковим вимикачем.
- Надійний двигун на підшипниках із мінімальним енергоспоживанням. Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 4000 годин безперервної роботи. Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти. У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів або пластикових каналів. Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Параметри | Величина |
| ØD | 123 мм |
| B | 180 мм |
| L | 85 мм |
| L1 | 21 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



