
Труба d80 мм нержавіюча сталь, довжина 0,5 м AISI 304
287 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Пропонована стандартна заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм та 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати відповідно діаметру на опалювальному приладі. Залежно від області застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм - для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм - для твердопаливних систем.
Труба d80 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,5 мм
Труба d80 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴



