
Труба d140 мм з нержавіючої сталі AISI 304; 0,5 м; 0,5 мм
419 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною димоходу або вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Стандартний завод 0,3 мм, 0,5 мм і 1 мм.
Труба d140 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,5 мм
Труба d140 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴



