
Труба d200 мм із нержавіючої сталі AISI 304, 0,5 мм, 1 м
1 080 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з неіржавкої сталі марки AISI 304. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м.
Труба d200 мм
L - 1 м
Товщина — 0,5 мм
Труба d200 мм
L - 1 м
Товщина — 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



