
Вентилятор VENTS Base 100 Design Plain
1 120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Витяжний вентилятор для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Застосовується для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами 100 мм.
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач не входить до комплекту постачання.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів або пластикових каналів.
- Кріпиться вентилятор до стіни за допомогою шурупів.
- Можна використовувати для стельового монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴



