- Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 102 м куб.год.
- Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 100 мм.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації та встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Підшипники не вимагають обслуговування й мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку у разі вимкненого вентилятора.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.

| Модель | a | b | c | e | d |
| Aero 100 | 144 | 122 | 92.5 | 29.5 | 100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 102 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 694 ₴






