Витяжний вентилятор Aerauliqa QD 90 BB
2 255 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 003657
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор із низьким рівнем шуму AERAULIQA QD 90 BB з діаметром патрубка всього лише 9 сантиметрів - із декоративною лицьовою панеллю білого кольору, з продуктивністю 53 м3/год і низьким енергоспоживанням 8 Вт ідеально підходить для витяжки вологого, затхлого повітря з побутових приміщень.
Сфера застосування:
- постійна або періодична вентиляція в санвузлах, душових, кухні, пральній, коморі, дитячій ігровій кімнаті тощо і т.д.
- вентиляція приміщень із високими вимогами до рівня шуму, енергоспоживання та дизайну
Конструктивні особливості:
- розмір патрубка вентилятора 90 мм
- класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд
- вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотній тягі з вентиляційної шахти та можливих тепловтрат за вимкненого вентилятора.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність із низьким рівнем шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.
Двигун
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 30000 робочих годин).
- Підшипники не вимагають обслуговування й мають запас мастильного матеріалу, достатній для всього терміну експлуатації.
- Ступінь захисту вбудованого електродвигуна дозволяє вентилятору добре працювати в умовах підвищеної вологості.
Особливості монтажу:
- Монтується безпосередньо в проріз вентиляційної шахти
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів або пластикових круглих або плоских каналоф.
- Кріпитися до стіни або стелі за допомогою шурупів.
- Успішно монтується на стіну або на стелю
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
- Вимикач до комплекту не входить.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aerauliqa |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 53 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.51 кг |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Розмір патрубка | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 90 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴










