Осьовий вентилятор із низьким рівнем шуму AERAULIQA QD 120 BB з діаметром патрубка 120 мм — із декоративною лицьовою панеллю білого кольору, з продуктивністю 140 м3/год і низьким енергоспоживанням 14 Вт ідеально підходить для витяжки вологого та затхлого повітря з побутових приміщень.
Сфера застосування:
- постійна або періодична вентиляція в санвузлах, душових, кухні, коморі, пральній, дитячій ігровій кімнаті тощо.
- вентиляція приміщень із високими вимогами до рівня шуму, енергоспоживання, дизайну
Конструктивні особливості:
- розмір патрубка вентилятора 120 мм
- класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд
- вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотній тягі з вентиляційної шахти та можливих тепловтрат за вимкненого вентилятора.
- корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати.
Двигун:
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегрівання,
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 30000 робочих годин).
- Підшипники не вимагають обслуговування й мають запас мастильного матеріалу, достатній для всього терміну експлуатації.
- Ступінь захисту вбудованого двигуна дозволяє вентилятору працювати в умовах підвищеної вологості.
Особливості монтажу:
- Монтуються безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів.
- Успішно монтується на стіну або стелю.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aerauliqa |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 120 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775 ₴







