
Витяжний вентилятор VENTS 150 ЛД К (з зворотним клапаном)
3 265 ₴
- В наявності
- Код: 150 ЛДК
Осьовий вентилятор із продуктивністю 265 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітропроводами або пластиковими каналами діаметром 150 мм якщо вентиляційна шахта розміщена на віддаленій відстані.
Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегрівання.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотній тягі.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Вентилятор керується за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "В".
Під час стельового монтажу опція не використовується.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора. Вентилятори
можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блока керування БУ-1-60.
Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера "Т" ( вбудований регульований таймер затримки вимкнення дає змогу
вентилятору працювати упродовж від 2 до 30 хв після зупинки його вимикачем.
- За допомогою датчика вологості "ТН" (якщо вологість у приміщенні перевищить встановлені на
датчикі значення 60-90%, вентилятор автоматично увімкнеться й продовжить роботу до тих
пор, поки вологість не буде в нормі; далі вентилятор відпрацьовує час, встановлений
на таймері та вимикається).
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 150 мм |
| B | 206 мм |
| H | 165 мм |
| L | 154 мм |
| L1 | 36 мм |

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ПАРАМЕТР | Вентс 100 ЛД |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Продуктивність, м куб.год | 265 |
| Ток, А | 0,13 |
| Частота обертання, хв. | 2400 |
| Рівень звукового тиску на розсте.3 м, дБА | 37 |
| Розмір патрубка, мм | 150 |
| Захист | IP 34 |
| Маса, кг | 0,96 |
| Конструкція | осьовий |
| Тип | витяжної |
| Монтаж |
настінний стельовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.96 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 265 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V~50hz |
| Чорний | 150 мм |
- Ціна: 3 265 ₴



