Осьовий вентилятор із продуктивністю 180 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітропроводами або пластиковими каналами діаметром 125 мм, якщо вентиляційна шахта розміщена на віддаленій відстані.
Класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
Корпус, крильчатка виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Вентилятор обладнаний захисною сіткою від комах.
Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора. Вентилятори
можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блока керування БУ-1-60.
Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера "Т" ( вбудований регульований таймер затримки вимкнення дає змогу
вентилятору працювати упродовж від 2 до 30 хв після зупинки його вимикачем.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ПАРАМЕТР | Вентс 125 К |
| Діаметр повітроводу, мм | 125 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 16 |
| Продуктивність, м куб.год | 180 |
| Ток, А | 0,1 |
| Частота обертання, хв. | 2400 |
| Рівень звукового тиску на розсте.3 м, дБА | 35 |
| Розмір патрубка, мм | 125 |
| Захист | IP 34 |
| Маса, кг | 0,65 |
| Конструкція | осьовий |
| Тип | витяжної |
| Монтаж |
настінний стельовий |

| ПАРАМЕТРЫ | ВЕЛИЧИНА |
| D | 125 |
| B | 187 |
| H | 142 |
| L | 112 |
| L1 | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 187 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Додаткові функції | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V~50hz |
| Чорний | 125 мм |
- Ціна: 1 276 ₴




