
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛДВ (зі шнурковим вимикачем)
2 817 ₴
- В наявності
- Код: 100 ЛДВ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор із продуктивністю 88 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітропроводами або пластиковими каналами діаметром 100 мм, якщо вентиляційна шахта розміщена на віддаленій відстані.
Конструкція:
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Вентилятор обладнано шнурковим вимикачем.
Двигун:
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегрівання.
Керування:
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Вентилятор керується за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "В". Під час стельового монтажу опція не використовується.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора. Вентилятори можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
- Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера "Т" ( вбудований регульований таймер затримки вимкнення дає змогу вентилятору працювати упродовж від 2 до 30 хв після зупинки його вимикачем.
- За допомогою датчика вологості "ТН" (якщо вологість у приміщенні перевищить встановлені на датчикі значення 60-90%, вентилятор автоматично увімкнеться й продовжить роботу до тих пор, поки вологість не буде в нормі; далі вентилятор відпрацьовує час, встановлений на таймері та вимикається).
Монтажні особливості:
- Вентилятор встановлюється в проріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 152 мм |
| H | 120 мм |
| L | 126 мм |
| L1 | 30 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шнурковый вимикач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 817 ₴



