
Труба d110 мм з нержавіючої сталі, довжина 0,3 м, товщина 1 мм
327 ₴
- В наявності
- Код: 110/0,3/0,8/304
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена із нержавіючої сталі. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 мм.
Труба d110 мм
L - 0,3 м
Товщина - 0,8 мм
Труба d110 мм
L - 0,3 м
Товщина - 0,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | 110 мм, Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴



