Канальний вентилятор Домовент ТТ 150
3 704 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ 150 Домовент
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домовент ТТ 150 — канальний вентилятор змішаного типу об'єднує в собі Характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку до 520 м3/год і рівнем шуму до 44 дБ (А), а також сумісний з повітропровідами діаметром 150 мм. Вентилятори серії Домовент ТТ підходять для встановлення у витяжні системи приміщень, особливо з підвищеною вологістю (санузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, салонів краси та стоматологічних кабінетів, СТО та майстерень, теплиць, офісів, поліклінік, дитячих садків, шкіл тощо.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з АБС-пластику. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати та демонтувати вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та зробіть сервісне обслуговування.
Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованими лопатями, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність, порівнюючи зі звичайними осьовими вентиляторами. - Двигун.
У моделях серії Домовент ТТ застосовуються однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.
Керування двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою зовнішнього перемикача П2-10 (купується окремо). - Аеродинамічні характеристики:

- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 146 мм |
| B | 223 мм |
| H | 250 мм |
| L | 295 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.65 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Канальний |
| Швидкість 1 | 405 м куб. год |
| Швидкість 2 | 520 м куб. год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розхід повітря | 520 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання за YZ | 2460 об/хв |
| Тремтіння в діаметрі повітряної системи | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴












