Вентиляційна пристойна решітка МВ 350 Р застосовується для монтажу у дверях ванних кімнат, туалетів, кухонь тощо.
Може встановлюватися в підвіконня для правильного розподілу теплого повітря від батарей центрального опалення.
Сприяє правильній циркуляції повітря всередині приміщень.
Виготовляється з високоякісного пластику.
Решітка обладнана рухомою заслінкою для регулювання витрати повітря.
Кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо до дверного полотна або підвіконня.

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| L | 368 мм |
| H | 130 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 368 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | на стіну, на стелю, у двері, в стільницю |
| Вентиляційна решітка | З жалюзі, Прямокутна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴




