Вентиляційна пристойна решітка МВ 450 застосовується для монтажу у дверях ванних кімнат, туалетів, кухонь тощо.
Може встановлюватися в підвіконня для правильного розподілу теплого повітря від батарей центрального опалення.
Сприяє правильній циркуляції повітря всередині приміщень.
Виготовляється з високоякісного пластику.
Кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо до дверного полотна або підвіконня.

Може встановлюватися в підвіконня для правильного розподілу теплого повітря від батарей центрального опалення.
Сприяє правильній циркуляції повітря всередині приміщень.
Виготовляється з високоякісного пластику.
Кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо до дверного полотна або підвіконня.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| L | 462 мм |
| H | 124 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | на стіну, на стелю, у двері, в стільницю |
| Вентиляційна решітка | В двері, в меблі, Прямокутна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴




